PRE-FILLERINA rinkinys odos valymui

59,00 €
Su PVM

PRE-FILLERINA odą paruošiantis kreminis odos prausiklis - valiklis 50 ml su šepėtėliu. Gali būti naudojamas ir kaip makiažo valymo priemonė.

Norėdami užtikrinti, kad aktyviosios sudedamosios medžiagos optimaliai prasiskverbs į odą, paruošdamos ją sekančiai „Fillerina“ procedūrai, gamintojo „Labo“ ekspertai sukūrė specialios ir unikalios formulės valomąjį kremą, skirtą kasdieniam, giluminiam, tačiau neagresyviam valymui, kurio poveikį padeda pasiekti sacharozės esterių pagrindu pagaminti valikliai.

Savybės:

    Dermatologinis kosmetinis produktas.
    Sudėtyje nėra muilo.
    Be SLES (Sodium Laureth Sulfate).

PRE-FILLERINA Pakuotėje:

    Pre-Fillerina kreminio odos prausiklio-valiklio tūbelė 50 ml
    Pre-Fillerina šepetėlis veido masažui

Kiekis

Naudojimas

Naudokite odos nuvalymui prieš atliekant namuose „Fillerina“ užpildo procedūrą arba pagal poreikį.

Paruošiamąjį odos kreminį valiklį ant odos tepkite specialiu „Pre-Fillerina“ šepetėliu, kurį rasite dėžutėje. Produktas taip pat gali būti naudojamas kaip makiažo valymo priemonė, kurią sukamaisiais judesiais galima tepti ant veido tiesiog rankomis, o norint atlikti kruopštesnę valymo procedūrą naudokite kartu su šepetėliu.

Nedidelį kiekį (pvz.: lazdyno riešuto dydžio) priemonės paskirstykite ant sausos veido odos. Šiek tiek sudrėkintu šepetėliu, sukamaisiais judesiais masažuokite priemonę, kad susidarytų lengva puta. Daugiau dėmesio skirkite tokioms sudėtingoms zonoms, kaip T-zona (kakta, nosis ir smakras), skruostai ir pan. Nuplaukite drungnu vandeniu ir kruopščiai nusausinkite odą.

Įspėjimai:

Dermatologinis kosmetinis produktas. Išoriniam naudojimui. Venkite sąlyčio su akimis. Nenaudoti injekcijoms. Nenurykite. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių ir karščio.

Fillerina
8051417684231
10 Prekės

Rekomendacija

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password