FILLERINA® Dieninis kremas, 3 lygis

79,00 €
Su PVM

FILLERINA® Dieninis kremas su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais su raukšleles užpildančiuoju (filler'io) poveikiu.

3 stiprumo lygis (GRADE 3) - akivaizdus audinių atsipalaidavimas ir suglebimas.

Drėkinamasis ir apsauginis kremas su SPF 15. 

Produkto veiksmingumas: užpildo veido ir mimikos raukšleles, giliai drėkina, stangrina ir skaistina veido odą. Unikali kremo sudėtis –  6 skirtingos, itin mažos molekulinės masės hialurono rūgštys (nuo 1000 iki 2 000 000 daltonų) ir peptidai. Produkto formulė užtikrina produkto veikliųjų medžiagų įsiskverbimą iki giliausių odos sluoksnių - dermos. Dėl skirtingo molekulių skvarbumo tolygiai užpildomi visi odos sluoksniai – nuo paviršinių iki pačių giliausių. 

Šveicarijos patentas SWISS PATENT CH 705 713.

Kiekis 50 ml

Kiekis

KAIP IŠSIRINKTI?

Visi FILLERINA® produktai yra trijų koncentracijų, pasirinkite tinkamo stiprumo produktą atsižvelgdami į dabartinę Jūsų odos būklę, raukšlių gylį, mikroreljefą, skruostų ir lūpų apimtį (žr. Fillerimeter skalę su nuotraukomis apačioje):

GRADE 1 (1 lygis) - silpniausios koncentracijos produktas. Naudokite, jei šiuo metu pas Jus formuojasi pirmosios raukšlės ir mimikos raukšlelės, prasidėjęs veido odos suglebimas. Rinkitės šį produktą, jei Jus domina pirminių raukšlių užpildymas bei skruostų ir lūpų apimties didinimas.

GRADE 2 (2 lygis) - vidutinio stiprumo produktas.  Naudokite, jei šiuo metu yra nedidelis audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Rinkitės šį produktą, jei Jus domina matomų raukšlių užpildymas bei skruostų ir lūpų apimties didinimas.  

GRADE 3 (3 lygis) - stipriausias produktas. Naudokite, jei šiuo metu yra akivaizdus audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Rinkitės šį produktą, jei Jus domina vidutinio gylio raukšlių užpildymas bei lūpų apimties didinimas.

NAUDOJIMAS

Kasdienei veido odos priežiūrai. Naudoti ryte ant nuvalytos veido odos. Naudoti tik išoriškai. Saugoti, kad nepatektų į akis.

Pagaminta LABO International SRL, Italy, pagal Šveicarijos prekinį ženklą.
Fillerina
8051417235587
10 Prekės

Rekomendacija

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password