Fillerina gelinis užpildas paakiams ir akių vokams

96,00 €
Su PVM

FILLERINA 932 Eyes&Eyelids dermatologinis gelis, poveikiu prilygsta užpildui, ir yra skirtas raukšlių prie išorinio akies kampučio bei paakių zonoje užpildymui bei akių vokų pakėlimui.

Naujoji FILLERINA 932 formulė su 9 skirtingomis HIALURONO rūgšties molekulėmis, 3 skirtingomis KOLAGENO molekulėmis ir 2 rūšių ELASTINO molekulėmis specialiai sukurta, kad efektyviai veiktų plonoje ir jautrioje akių srityje.

Specialus aplikatorius yra pagamintas iš hipoalerginio plastiko ir turi piršto formos galiuką, skirtą masažavimui.

„Fillerina“ priemonės yra pirmosios pasaulyje raukšlių užpildymo ir putlinimo procedūros skirtos naudoti namuose. Produktai poveikiu prilygsta kosmetiniams užpildams, tačiau yra skirti naudoti namų sąlygomis ir išoriškai.

Kiekis

PROBLEMATIKA

  • matomos raukšlelės prie išorinio akies kampučio ir šiek tiek užkritę akių vokai

POVEIKIS

  • Užpildo ir mažina išorinio akies kampo raukšleles (vadinamas „žąsų kojeles“) ir raukšleles aplink akis
  • Pakelia akių vokus, kad jie neužkristų
  • Atkuria elastingumą aplink akis ir vokų zonoje
  • Sumažina "maišelius" po akimis
  • Su specialiu, piršto galiuko formos aplikatoriumi, skirtu masažavimui

ODOS KOSMETINIS UŽPILDAS

„Fillerina“ priemonės, kurios „Labo“ kompanijoje kuriamos nuo 2007 m. (šiais metais registruotas prekinis ženklas) yra pirmosios pasaulyje raukšlių užpildymo ir putlinimo procedūros skirtos naudoti namuose. Produktai poveikiu prilygsta kosmetiniams užpildams, tačiau yra skirti naudoti namų sąlygomis ir išoriškai. Produktai  yra skirti spręsti odos senėjimo problematiką ir užpildyti besiformuojančias raukšleles. Pagrindinių veikliųjų medžiagų - skirtingų formų specialių hialurono rūgščių - dėka yra skirtingai užpildomi vidurinieji ir giliausi odos sluoksniai. Panašiai kaip ir hialurono rūgšties užpildų, naudojamų estetinėje medicinoje, taip ir „Fillerinos“ priemonių paskirtis yra leisti dideliems kiekiems hialurono rūgšties giliai prasiskverbti į odos audinius (ex vivo bandymas): surišdamos vandenį šios molekulės užpildo audinių tarpląstelinius tarpus taip suteikdamos audiniams apimties, tūrio ir stangrumo. Senstant hialurono rūgšties, esančios kūne, ypač odoje, vis mažėja, todėl odos būklė suprastėja – ji suglemba, nes audiniuose susidaro tuštumų, sumažėja tūris. Tokius senėjimo požymius galima pastebėti aplink akis, šioje veido srityje atsiranda raukšlių, ypač prie išorinio akies kampučio, akių vokų oda praranda tonusą ir tankį, todėl akių vokai užkrinta, o paakiai paburksta.
 

TRANSDERMINĖ TECHNOLOGIJA

Prasiskverbti per odą sunku. Siakiant, kad hialurono rūgšties molekulės, kaip ir kitos „Fillerinos“ funkcinės molekulės, galėtų prasiskverbti į skirtingus odos sluoksnius, LABO mokslininkai sukūrė transderminę technologiją, pagrįstą labai maža veikliųjų medžiagų molekuline mase. Tai yra svarbiausia sąlyga, kad molekulės garantuotai prasiskverbtų į odos sluoksnius. Būtent dėl šio kontroliuojamo prasiskverbimo veikliosios medžiagos tikrai padaro poveikį. Nurodomi procentai yra hialurono rūgšties tirpalo ir funkciškai aktyvių molekulių transderminio prasiskverbimo rodiklis praėjus 24 valandoms. Transderminis prasiskverbimas tapo įmanomu pritaikius naują „Labo“ technologiją ir atlikus bandymus su Franzo ląstelėmis. Skirtumas versus teorinė vertė 100 % atspindi eksperimentinių klaidų procedūrose, taikytose tyrime, sumą; šie skirtumai yra laikomi priimtinais ir yra tokie maži, kad jie nepaveikia tyrimo rezultatų.

AKTYVIEJI INGREDIENTAI

Naujosios priemonės „Fillerina 932 Eyes and Eyelids“ sudėtyje yra 9 skirtingos hialurono rūgštys, ypač efektyviai prasiskverbiančios į odos sluoksnius. Hialurono rūgščių poveikį papildo 3 rūšių kolageno molekulių ir 2 rūšių elastino molekulių, kurios taip pat yra skirtingo molekulinio svorio, poveikis – jos stangrina ir suteikia plastiškumo akių srities ir vokų audiniams.

Gelio poveikį taip pat padidina sudėtyje esantis „Matrifull“ peptidas. Jį perduoda ciklodekstrinas, kuris gerina odos audinių trofizmą ir natūralų užpildymo medžiagų perdirbimą, pasiekiant užpildomų audinių putlėjimo efektą; taip pat sudėtyje yra heksapeptido, kuris padeda perduoti vandens molekules per odą ir palaikyti reikiamą odos drėgmę, bei chondroitino sulfatą.

Visų molekulių poveikis buvo ex vivo patikrintas naudojant Franzo ląsteles, nes jos gali prasiskverbti iš odos paviršiaus į giliausius sluoksnius.

Molekulių formulė yra pritaikyta plonai akių srities odai, siekiant optimizuoti molekulių prasiskverbimą, taip pat užpildymo ir pakėlimo efektą dėl veikliųjų medžiagų tankį ir elastingumą didinančio poveikio.

KAIP NAUDOTI?

Norėdami teisingai išspausti priemonės, atsargiai spustelėkite viršutinę cilindro dalį (pirmą kartą reikia spustelėti kelis kartus). Nedidelį kiekį gelio išspauskite ir tolygiu sluoksniu dozatoriumi paskleiskite aplink dešinę ir kairę akį bei ant abiejų vokų. Praėjus 3 minutėms dozatoriaus antgaliu įmasažuokite gelį, kol jis visiškai susigers. Procedūrą kartokite bent du kartus per dieną, ryte ir vakare, o siekiant dar efektyvesnio poveikio galite naudoti ir dažniau.

Rekomenduojama naudoti priemonę bent vieną mėnesį ir kursą kartoti kelis kartus per metus, pavyzdžiui, kas 3 mėnesius.

Fillerina
8051417764230
10 Prekės

Rekomendacija

No customer reviews for the moment.

Jums taip pat patiktų

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password