Jaunystės kremas paakiams

43,20 €
Su PVM

Paakių kremas, skirtas akimirksniu paskaistinti ir sustangrinti, ir palaipsniui šalinti senėjimo požymius.

Reguliariai naudodami šį kremą akims suteiksite akivaizdžiai gaivesnę ir jaunatviškesnę išvaizdą. Kremas su ergonomišku aplikatoriumi, pagamintu iš metalų mišinio, kuris akimirksniu suteikia gaivumo ir atjauninimo poveikį. Tepant masažo judesiais pagerinama mikrocirkuliacija.

Siūlomas beorėje pakuotėje, kad būtų užtikrinta tinkama higiena. Tepamas tiesiai ant odos, neliečiant rankomis.

Kiekis 15 ml

Kiekis

Krioterapijos įkvėptas „masažo įrankis“, skirtas tonizuoti ir nuraminti akių sritį. Aplikatorius pagamintas iš metalų mišinio, pavadinimu „Zamak“, kilęs iš inicialų:
Ζ (cinkas)
Α (aliuminis)
ΜA (magnis)
Κ (kupfer / varis)

Kliniškai įrodytas efektyvumas

92% vartotojų teigia esą patenkinti akivaizdžiais rezultatais!


Po pirmo naudojimo:

Padidėjusį skaistumą paakių srityje įvardino 86% tyrime dalyvavusių moterų, o 79% - įvardino „pakėlimo“ efektą.

Po 28 dienų naudojimo:

 98% įvardino, jog paakių zona atrodo jauniau
 87% įvardino, jog oda tapo stangresnė
 88% sumažėjo tamsūs ratilai


Aktyvūs ingredientai

  • Aguonų ekstraktas, kuris padidina mikrocirkuliaciją, sumažina patinimus bei tamsius ratilus.
  • Stabilizuotas vitaminas C, natūralus antioksidantas, padidina kolageno gamybą, sumažina tamsius ratilus ir suteikia skaistumo. Stabilizuotas vitaminas C neoksiduojasi kaip klasikinis vitaminas C, todėl išlaiko visas savo darbingasias savybes.
  • Cikorijų ekstraktas, natūralus ekstraktas, kuris iškart suaktyvina stangrumą, o ilgainiui padidina kolageno gamybą, todėl oda atrodo putlesnė.
  • Osmolitų ir aminorūgščių patentuotas natūralus kompleksas apsaugo odą nuo oksidacinio streso, prisideda prie detoksikacijos ir pagerina epidermio barjerą.
  • Šviesą atspindinčios dalelės, natūralių mineralinių mikroelementų (žėručio ir alavo oksido) mišinys, „išlygina“ odos trūkumus ir iš karto suteikia lygesnės ir švytinčios odos efektą.

Naudojimas

Užtepkite du produkto taškus, pradedant perimetriškai nuo vidinio akies kampo, judėdami link išorinės srities. Švelniai judinkite aplikatorių žemyn, pasiekdami išorinį kampą, atlikdami mini limfinį masažą, kad suaktyvintumėte mikrocirkuliaciją ir sumažinti patinimus. Kartokite judesius iki 4 kartų. Pakartokite tuos pačius judesius ant viršutinių vokų kaulų akies srityje. Užbaikite procesą švelniai glostydami bevardžiu pirštu, kad sugertumėte bet kokį produkto perteklių.

LAB1341
10 Prekės

Rekomendacija

No customer reviews for the moment.

Jums taip pat patiktų

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password