faceMODE grožio aparatas veidui, rožinis

89,00 €
Su PVM

Kam turėti du ar tris, kai gali turėti vieną?

faceMODE 2in1 nepamainomas Jūsų kasdienių grožio ritualų dalyvis. Pasirinkę reikiamą funkciją sustiprinsite visų atliekamų procedūrų efektyvumą bei sutrumpinsite grožio rutinai skiriamą laiką. Tai grožio prietaisas, kurį privalu turėti.

Vos kelios minutės naudojimo ir garantuotas švytėjimas visą dieną!

  • Švelnus, giluminis veido prausimas veiks prevenciškai
  • Veido raumenų stimuliacija ir lengvas masažas padės išlaikyti stangresnę, putlesnę ir skaistesnę odą
  • 4 LED šviesų terapija, aktyvuojanti skirtingus režimus: nuo kovos su spuogais, dezinfekcijos iki stangrinimo, veikliųjų medžiagų įvedimo į gilesnius odos sluoksnius
Kiekis

faceMode 2in1.jpg

Kaip tai veikia?

sviesu terapija icon.png

ŠVIESŲ TERAPIJA

Neinvazinis gydymo metodas, kuomet šviesos bangų pagalba skatinamas odos atsinaujinimas ir gyjimas. Priklausomai nuo šviesos spalvos, jos bangų ilgio, pasiekiamas skirtingas rezultatas.

EMS MIKROVIBRACIJOS

EMS mikrovibracijos jaučiamos švelnus masažas, padedantis natūraliai mankštinti vidinius veido raumenis, taip sustangrinama ir patempiama oda ir išlyginamas veido kontūras. Oda stimuliuojama EMS mikro srovių pradeda gamintis daugiau kolageno, todėl oda tampa elastingesnė ir stangresnė.

MIKRO VIBRACIJOS

Naudojant 18000 V dažnio mikroimpulsus per minutę, šis prietaisas pašalina iki 99,5% nešvarumų, riebalų perteklių, prakaitą, negyvas odos ląsteles, toksinus ir dar daugiau.

TERMO ŠILDYMAS

Pagreitina kraujotaką, paspartina porų atsidarymo procesą, ko pasekoje jos išvalomos ir pagerinamas priemonių įsigėrimas į gilesnius odos sluoksnius.

TEIGIAMŲ IR NEIGIAMŲ JONŲ TERAPIJA

Teigiamų ir neigiamų jonų sąveika su kosmetinėmis priemonėmis sąlygoja jų įelektrinimą, pagreitina daugiau nei dvigubai jų įsiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius.

Kaip ir kada naudoti?

ODOS VALYMAS

Sudrėkinkite vatos padelį valikliu, prispauskite jį tam skirtu žiedeliu. Aktyvuokite valymo režimą ir pasirinkę intensyvumą valykite veidą. Pasirinkus valymo režimą, prietaisas šyla ir tokiu būdu sustiprina nešvarumų "atkėlimą" nuo odos.

Prauskite veidą, pasirinkdami kitą prietaiso pusę - šerelius ir naudodami savo mėgstamą prausiklį. Sudrėkinkite veidą, uždėkite savo mėgiamą veido prausiklį, aktyvuokite aparatą ir švelniais, sukamaisiais judesiais masažuokite.  

Silikoninai šereliai, draugiški Jūsų odai ir gamtai, sustiprina prausimosi efektyvumą, padeda pašalinti nešvarumus, stimuliuoja odą.

100 % atsparus drėgmei ir saugus, tad galite drėkinti ar naudoti duše.

KAUKIŲ ĮVEDIMAS

Pasirinkite kaukę ar serumą pagal poreikį kurį norite pasiekti: skaistinti, drėkinti, maitinti ar stangrinti odą.

Jei pasirinkote serumą, lengvais judesiais patepkite juo veidą, aktyvuokite prietaise pasirinktą režimą ir švelniais judesiais nuo nosies link plaukų, nuo smakro apačios link ausų pastimuliuokite odą. Jei naudojate kaukę, prispauskite ją žiedeliu, aktyvuokite režimą ir analogišku principu įveskite priemones į veidą.

KOVA SU AKNE

Jei kovojate su spuogais, tai mėlynoji LED šviesa yra vienas pagrindinių ginklų. Aktyvuokite MĖLYNOS šviesos režimą ir švelniais, lėtais judesiais masažuokite prietaisu problemines veido sritis. Aparatas turi kontaktuoti su oda. Vienai zonai taikykite 30 s terapiją ir pereikite prie kitos. Pakartokite po 2 -3 kartus.

FCM0001
10 Prekės

Rekomendacija

No customer reviews for the moment.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password