Ryškesni skruostai, stangresnė oda, mažiau raukšlelių, daugiau švytėjimo – 3 minučių kasdienė rutina tai gali!

Įsivaizduokite, jei galėtumėte įsigyti tas pačias grožio technologijų procedūras ir produktus, matomus SPA centruose, ir naudoti juos namuose, kad pasiektumėte tą patį akinantį spindesį, skaisčią odą, gaivią veido spalvą ir jausmą, kad galite užkariauti pasaulį?

Jums prireiks:

1.    faceMODE 2in1 veido aparato, kuris veikia naudojant garsines vibro pulsacijas, LED šviesos terapiją, turi šildymo funkciją.

2.    Kaukių rinkinio. Čia jau galite rinktis pagal norimą efektą – drėkinimui, skaistumui, stangrinimui.

3.    Fillerina dermatologinį kosmetinio užpildo rinkinį su 6 hilaurono rūgštimis ir peptidais pagal savo odos būsenos lygį.


Kaip pradėti?

1.    Kaip ir sporte, pirmiausia padarykite apšilimą, sušildykite veidą lengvais, masažiniais judesiais rankomis.

2.    Būtinai naudokite serumą, kaukę ar aktyvuojantį gelį. Kiekvienas gamintojas rekomenduoja savo, tačiau įsidirbus ir išmokus šias mankštas, galėsite drąsiai prisiderinti ir kitas priemones.

3.    Aktyvuokite faceMODE 2in1 aparato raudonąjį ar violetinį LED režimą ir švelniais judesiais įveskite užteptas priemones į veidą. Aparato dėka kaukę galėsite laikyti vietojin rekomenduojamų 15-20 min., vos 5-7 minutes.

Šilumos terapija atveria poras, padeda odos priežiūros produktams susigerti į odą greičiau ir giliau. Taip pasirūpinama odos sveikumu, skatinama kraujotaka, suaktyvinami baltymai bei maistinės medžiagos, pašalinamos nereikalingos medžiagos.

T- SONIC Garso bangų impulsai padeda LED šviesai giliau prasiskverbti į poras, kad būtų užtikrintas didesnis poveikis, vyktų glotninantis veido masažas ir lengviau įsigertų odos priežiūros produktai.

EMS mikrovibracijos jaučiamos švelnus masažas, padedantis natūraliai mankštinti vidinius veido raumenis, taip sustangrinama ir patempiama oda ir išlyginamas veido kontūras.

Svarbu. Aparato nenaudokite kartu su kreminėmis kaukėmis, kurias reikia nuplauti. Aparato nenaudokite kartu su Fillerina užpildais vienos tos pačios procedūros metu.

4.    Mėgaukitės rezultatu.

Jums prireiks

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password