Ar 10 minučių, skirtų Jūsų veidui, yra daug?!

Jei einate į sporto salę ir sugebate pasiekti rezultatų – turite stangresnį kūną, matote dailesnes linijas, ar sumažėjusį celiulitą, tai tokių pat rezultatų pasieksite ir praktikuodami veido mankštas! Veido mankštos tampa ypač aktualiu klausimu, kai peržengiame 30 m amžiaus ribą ir artėjame prie amžiaus, kai veido kontūras po truputį ima prarasti savo formą, slinkti žemyn.

Startuojame?

1.    Padarykite sprendimą, kokias priemones naudosite. Kaip ir sporte, kur naudojame skirtingus svarmenis, gumas, svarelius ar tiesiog savo kūno svorį, taip ir čia – galima rinktis mechaninį arba elektrinį prietaisą, serumus ar lakštines kaukes. Svarbiausi skirtumai tarp prietaisų, yra tai, kad pasirinkus mechaninį Jūs daugiau dirbate patys, o elektrinis darbą atliks už Jus.

2.    Kad ir kurį prietaisą pasirinksite, startuokite padarę trumpą veido apšilimą – švelniais masažo judesiais įveskite stangrinąmąjį serumą ar aktyvuojantį gelį.

3.    Kartokite. Tai ne vienadienė rutina. Kartokite ne rečiau kaip 3-4 k per savaitę ir džiaukitės rezultatu.

FaceMode2in1 veido aparatas naudoja pažangias mikrosrovės T-Sonic ™ pulsacijas, kad mankštintų visus 65 ir daugiau veido bei kaklo raumenų. Šie aparatai yra mini versija tų, kuriuos galima rasti SPA centruose, kurių procedūromis mėgstame pasilepinti. Tad kodėl neperkėlus SPA į savo namus?

Norėdami greitesnio ir akimirksniu matomo rezultato, mankštas galite derinti su Fillerina naujos kartos raukšlių užpildymo priemonėmis. Fillerina dermatologinio kosmetinio užpildo priemonių sudėtyje yra net 6 hilaurono rūgštys derintos su peptidais. Naudami jas išoriškai ant raukšlių, išgausite labai panašų efektą kaip kad turėtumėte hilaurono injekcijų atveju, tik be jokios invazijos. Tai visiškai saugu ir pritaikyta naudoti namie.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password