Mankšta, režimas, sveikata, režimas

Ar žinojai, kad Tavo veidas turi net 43, o kaklas 26 raumenis, kurie nemankštinami praranda tonusą?

Mes sužinojome.

Ir taip, mūsų dviejų merginų, kurios nenorėjo eiti tuo dabar įprastu injekcijų keliu, kurias įkvėpė literatūra apie savimasažo technikas bei jo poveikį kovoje su senėjimu, kurioms vertybė yra tvarus gyvenimo būdas, ir taip mūsų vizijoje gimė šis projektas. Sveikos, švytinčios, jaunatviškos odos, kokią galima turėti nenaudojant injekcijų o tik reguliaraus režimo dėka, projektas.

Savimasažo technikos

Išbandėme savimasažo technikas kartu su puikiai Lietuvoje žinoma savimasažo meistre. Ištyrėme, kaip savimasažą taiko moterys kitos šalyse ir kokie jų lūkesčiai bei rezultatai. Turime pripažinti, kad reguliariai darant veido pratimus - efektas garantuotas ir puikiai matomas. Tai įvardina visos masažą išbandžiusios moterys. Tai įvardina ir multifunkcinių veido aparatų gamintojai.

Veido aparatų gamintojai startavę nuo prausimui ir valymui skirtų aparatų, asortimentą stipriai išplėtė iki daug platesnių galimybių - veido masažas, ovalo stiprinimas, efektyvesnis kosmetikos priemonių įvedimas į gilesnius sluoksnius, jauninimas. Tiksliai atkartodami masažinius judesius, bei veikdami veidą mikro srovių, LED, šilumos terapijos pagalba, multifunkciniai aparatai sutrumpina veido procedūrą iki 3-5 minučių.

Tai tarsi mini treniruoklis mūsų  veidui.

Ekologiška ir efektyvi kosmetika

Išbandėme ne vieną kosmetikos gamintoją, kuris atitiktų mūsų keliamus reikalavimus: be parabenų, be sulfatų, veiksminga, kliniškai ištirta, turinti pripažinimą, iki kol atsirinkome ir jomis papildėme savo asortimentą - graikų kosmetika YOUTHLAB., prancūzų Agologie ir šveicarų užpildus ir injeckijas keičianti Fillerina.
YOUTHLAB. Draugiška gamtai. Be parabenų. Be sulfatų. Be gliukolio. Netestuota su gyvūnais. Tuo pačiu efektyvi, nepaliekanti riebumo jausmo, suteikianti gaivos ir jaunystės pojūtį. Išbandyk ir Tu.

O kas Tau yra jaunystė?

Dažnai sakoma, kad kaip jautiesi taip ir atrodai. Mes irgi tam pritariame, tačiau tap pat pritariame, kad mes atrodome taip, kiek pastangų į savo savijautą bei išvaizdą įdedame.
Taigi, kada Tu pradėsi veido mankštas ir treniruotes?

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password