Kai bakterijos ir negyvos odos ląstelės sulaiko riebalų perteklių porose, oda parausta, susierzina ir tai įtakoja spuogų atsiradimą. Atrodo, kad odos netolygumų maskavimas pudra neveikia, o kiti gydymo būdai gali sukelti dirginantį šalutinį poveikį. Tokiu atveju mes siūlome su problema kovoti ne tik jai atsiradus, bet ir prieš.

Aknės priežastys gali būti labai įvairios: nuo genetikos, streso, dietų laikymosi iki hormonų disbalanso, netinkamos kosmetikos ar naudojamų vaistų.

Vienas efektyviausių būdų kovai su Akne, mėlynoji LED šviesa. Aparatai FaceMode neleidžia spuogams pasirodyti jei tik imate jį naudoti laiku.

Kaip tai veikia?

Mėlynosios šviesos acne spuogų terapija veikia, nukreipdama šviesos diodų energiją į poras, kad galėtų „užpulti“ spuogus sukeliančias bakterijas. FaceMode unikalios „T-Sonic“ pulsacijos skatina mėlynos šviesos bangos ilgį veikti kur kas giliau, kad būtų sustiprintas efektas. Tai neinvazinis ir neskausmingas spuogų gydymas.

Įveskite savo rutinoje šį veido priežiūros režimą.

1.    Nuvalykite veidą. Naudokite prausiklį, skirtą riebiai arba jautriai odai, tepkte jį tiesiai  ant veido. Aktyvuokite FaceMODE prietaise VALYMO režimą, pasirinkite intensyvumą ir sukamaisiais judesiais valykite veidą prietaiso pagalba.

2.    Nusausinkite veidą. Aktyvuokite prietaise MĖLYNOS šviesos  režimą ir švelniais, lėtais judesiais masažuokite prietaisu problemines veido sritis. Aparatas turi kontaktuoti su oda. Vienai zonai taikykite 30 s terapiją ir pereikite prie kitos.

3.    Kartokite. Kiekvienai zonai terapiją atlikite iki 4 kartų.

4.    Prieš pereinant prie makiažo, užklijuokite spuogelius pleistriukais „Blemish dots“. Pleistriukai veikia vietiškai tik spuogelius, ir puikiai pasislėps po makiažu.

Ir svarbiausia yra prisiminti, kad Aknei atostogų nėra! Tad laikykitės režimo net ir kelionių ar atostogų metu – FaceMode aparatas puikiai pritaikytas kelionėms kartu.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password