Šiuo metu prekes pristatome Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Jei pageidaujate prekes atsisiųsti į kitą Europos šalį, susisiekite su mumis dėl pristatymo sąlygų sutarimo.

Mūsų prekių pristatymo partneris - UAB Omniva. Siūlome du prekių pristatymo būdus: į Omniva paštomatą arba į namus (per kurjerį).

Pristatymas į paštomatą

Pasirinkus pristatymą į Omniva paštomatą, sistemoje turėsite pasirinkti Jums tinkamą paštomatą pagal lokaciją. Apie prekių pristatymą į paštomatą būsite informuotas sms žinute arba el.paštu, todėl nepamirškite nurodyti savo kontaktų užsakymo metu. Prekės paštomate saugomos 7 dienas, tad rekomenduojame ilgai nedelsti ir atvykti jų atsiimti.
Pristatymas į namus

Pasirinkus pristatymą į namus, svarbu nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą. Įprastai prieš atvažiuojant, kurjeris informuos Jus sms žinute ar elektroniniu paštu, priklausomai nuo to, ką būsite nurodęs prie prekės užsakymo. Rekomenduojame, kad prekes atsiimtų pats pirkėjas.

Pristatymo laikas: I-V 08:00 – 17:00 val.

Pristatymo mokestis

    Į paštomatą: 2,5 Eur
    Į namus: 4,9 Eur
    Visiems užsakymams virš 29 Eur, pristatymo mokestis netaikomas.

Prekių perdavimas

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos (-ų) būklę. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekės (-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės (-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai iškart apie tai informuokite hello@facemode.eu. Jei prekės buvo pristatytos per kurjerio paslaugą, pažymkėite neatitikimus važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:

  • prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;
  • prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Grąžinimo sąlygos

Persigalvojote? Prekė neatitiko Jūsų lūkesčių? Nieko baisaus. Jūs turite teisę grąžinti prekes per 14 dienų nuo jų gavimo dienos.

Grąžinama/ keičiama Prekė turi atitikti žemiau nurodytas sąlygas:

  • grąžinama/ keičiama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti nesugadinta;
  • prekė turi būti nenaudota, nesugadinta, išsaugotos jos vartojamosios savybės bei nepraradus prekinės išvaizdos;
  • grąžinama/ keičiama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjui pristatyta.

Norint grąžinti prekę, informuokite mus el. paštu hello@facemode.eu nurodydami savo vardą ir pavardę, užsakymo Nr., norimas grąžinti prekes. Pinigai Jums bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios už prekę buvo apmokėta.

Taip pat, nurodykite priežastį (prekės trūkumą ar kitą priežastį), dėl kurios ši prekė Jūsų netenkino, nes mums svarbi Jūsų nuomonė.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password